AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Arany János összes munkái I- XIII. kötet. Aukció - 2008

Arany János összes munkái I- XIII. kötet. Bp., 1900. Franklin. Uj lenyomat. Kollacionált kötetek.
1. köt.: Kisebb költeményei. 448 p., XV. ;
2. köt.: Elbeszélő költeményei. Toldi trilógia. 654, 1 sztl. ;
3. köt.: Elbeszélő költeményei.  464 p., 1 sztl. lev. ;
4. köt.: Elbeszélő és elegyes költeményei. 453 p., VI. ;
5. köt.: Prózai dolgozatai. 548 p., XXXII. ;
6. köt.: Shakespeare-fordítások. 475 p., 1 sztl. lev. ;
7. köt.: Aristophanes vígjátékai I., XXXI, 591 p. ;
8. köt.: Aristophanes vígjátékai II., XLVII, 520 p., XVIII, 1 sztl. lev. ;
9. köt.: Hátrahagyott versei. 1 tábla, LI, 552 p. ;
10. köt.: Hátrahagyott prózai dolgozatai. 1 tábla, 575 p., XLIII. ;
11. köt.: Levelezése író-barátaival. Első kötet. 1 tábla, XIX, 494 p., 1 sztl. lev. + 2 kihajtható melléklet. ;
12. köt.: Levelezése író-barátaival. Második kötet. 475 p. + 6 melléklet. ;
13. köt.: Katona József  Bánk Bán-ja  Arany János jegyzeteivel és tanulmányával. XII, 249 p.
Kiadói, festett, dúsan aranyozott vászonkötésben, körül aranymetszett. Kifogástalan, újszerű állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár: 60 000 --> 170 000 Ft.-
split