A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Arany László összes művei. 1-5. kötet. Aukció - 2005

Arany László összes művei. 1-5. kötet. Bp., 1900-1901. Franklin ny. Közrebocsátja Gyulai Pál.
1. köt. Költeményei. - - ifjukori arczképével. 409 l., 1 sztl. lev. + 3 t.; 2. köt. Irodalmi és nyelvészeti tanulmányok. - - arczképével 1883-ból. 414 l., 1 sztl. lev. + 1 t.; 3. köt. Történelmi és politikai tanulmányok. - - arczképével 1895-ből. 448 l., 1 sztl. lev.; 4. köt. Magyar népmese gyüjteménye. 302 l., 1 sztl. lev.; 5. köt. Műforditásai. 355 l.
Kiadói festett aranyozott, zöld vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-