Arany László összes művei. 1-5. kötet. Aukció - 2005

Arany László összes művei. 1-5. kötet. Bp., 1900-1901. Franklin ny. Közrebocsátja Gyulai Pál.
1. köt. Költeményei. - - ifjukori arczképével. 409 l., 1 sztl. lev. + 3 t.; 2. köt. Irodalmi és nyelvészeti tanulmányok. - - arczképével 1883-ból. 414 l., 1 sztl. lev. + 1 t.; 3. köt. Történelmi és politikai tanulmányok. - - arczképével 1895-ből. 448 l., 1 sztl. lev.; 4. köt. Magyar népmese gyüjteménye. 302 l., 1 sztl. lev.; 5. köt. Műforditásai. 355 l.
Kiadói festett aranyozott, zöld vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 17 000 Ft.-