Arany - Zichy Album Aukció - 2007

Arany - Zichy  Album Arany János 24 költeménye, Zichy Mihály 40 rajzával. Előszó: Riedl Frigyes.
Bp., 1898. Kosmos. XV, 77 p.
A Pesti Napló ajándékalbuma, előfizetői számára.
Kiadói, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, Gottermayer műhelyéből. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 12 000 Ft.-