A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Ardos Frigyes - Kis növényatlasz. 604 megnevezett növénnyel. Aukció - 2005

Ardos Frigyes - Kis növényatlasz. 604 megnevezett növénnyel. Tanulók, növénykedvelők használatára rajzolta és összeállította - - .
Szeged, 1907. Traub és Társa. XV, 151 l. (rajzos tábla).
Modern vászonkötésben, az eredeti borító a kötetben. A címlapon tulajdonosi névbélyegző. Ritka!

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-