Ardos Frigyes - Kis növényatlasz. 604 megnevezett növénnyel. Aukció - 2005

Ardos Frigyes - Kis növényatlasz. 604 megnevezett növénnyel. Tanulók, növénykedvelők használatára rajzolta és összeállította - - .
Szeged, 1907. Traub és Társa. XV, 151 l. (rajzos tábla).
Modern vászonkötésben, az eredeti borító a kötetben. A címlapon tulajdonosi névbélyegző. Ritka!

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-