Árvízkönyv Szeged javára Aukció - 2007

Árvízkönyv Szeged javára Írták a Kisfaludy-Társaság tagjai. Szerk.: Szász Károly.
Bp., 1880. Franklin. 2 sztl. lev., 1 t., 518 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, aranymetszett. A kötéstáblán Gottermayer és Halfer könyvkötészetének címkéje. A címlapon tulajdonosi név.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 16 000 Ft.-