Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Aukció - 2007

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben Rudolf trónörökös... kezdeményezéséből és közreműködésével. 1-21. kötet. Teljes.
Bp., 1887 -1901. Magyar Királyi Államnyomda.
Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kollacionált!
Kiadói dúsan aranyozott, dombornyomásos vászonkötésben. Egységes drapp színű sorozat. A kötetek címlapján magánkönyvtári bélyegző. Néhány kötet gerincének felső részén apró szakadás. Ettől eltekintve megkímélt, szép sorozat.

Kikiáltási ár: 420 000 --> 440 000 Ft.-