Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. 1 -2 kötet. Aukció - 2005

Az ember testi és lelki élete, egyéni és faji sajátságai. 1 -2 kötet. Szerk.: Alexander Bernát és Lenhossék Mihály.
Bp., é. n. Athenaeum. 402 l., 1 sztl. lev. ; 403 - 782 l.
470 szövegképpel és 39 műmelléklettel. (Részben színes kőnyomatok hártyapapírral). Kollacionált.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 8 000 Ft.-