AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Az iparművészet könyve Aukció - 2006

Az iparművészet könyve Szerkesztette Ráth György. 1 - 3. kötet.
Bp., 1902 - 1912. Athenaeum. VII, 532 l. + 91 t. ; 646 l. + 86 t. ; 633 l., 1 sztl. lev. + 75 t.
Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. A második kötet viseltes, az első és harmadik kötet állapota kifogástalan.
A kötetek tartalma:
1. köt.: Az érem, pecsétek, mozaik, sokszorosító művészet.
2. köt.: Fafaragás, üvegfestés, bútor, agyagművesség.
3. köt.: Ötvösség, vasművesség, zománc, üveg, könyvkötés, szövött munkák
.

Kikiáltási ár: 40 000 --> 42 000 Ft.-
split