Babits Mihály - A második ének Aukció - 2007

Babits Mihály  -  A második ének (Bp.), 1942. Nyugat. (Hungaria ny.) 103 p. Számozott! 2000/67 sz.
Kiadói félvászon kötésben, a borítón Bernáth Aurél rajza.
[Ez a mű a balatoni kecskekörmökről szóló népmese feldolgozása.]

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-