A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Babits Mihály - Hátrahagyott versei Aukció - 2007

Babits Mihály  -  Hátrahagyott versei Sajtó alá rendezte Illyés Gyula.
[Bp., 1941], Nyugat. 54 p., 1 sztl. lev. Számozott! 2000/1239 sz. példány.
Kiadói félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-