Babits Mihály - Hátrahagyott versei Aukció - 2007

Babits Mihály  -  Hátrahagyott versei Sajtó alá rendezte Illyés Gyula.
[Bp., 1941], Nyugat. 54 p., 1 sztl. lev. Számozott! 2000/1239 sz. példány.
Kiadói félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-