Babits Mihály - Jónás könyve Aukció - 2006

Babits Mihály  -  Jónás könyve A költő eredeti kéziratának hű fényképmásolata.
(Bp., 1947. év könyvnapjára) Nyugat, (Révai ny.) 18 sztl. lev.
A kötéstáblán lévő fametszet egy II. századbeli római katakombafestmény mása.
Készült 1000 számozott példányban, ez a 461. sz. példány.
Illusztrált kiadói félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 11 000 Ft.-