A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Babits Mihály - Versenyt az esztendőkkel! Aukció - 2005

Babits Mihály - Versenyt az esztendőkkel! Uj költemények (1928 - 1933)
(Bp.), 1933. Nyugat. 128 l. Első kiadás!
/Nyugat-könyvek /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 3 500 Ft.-