Babits Mihály - Versenyt az esztendőkkel! Aukció - 2005

Babits Mihály - Versenyt az esztendőkkel! Uj költemények (1928 - 1933)
(Bp.), 1933. Nyugat. 128 l. Első kiadás!
/Nyugat-könyvek /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 3 500 Ft.-