Bácskai fejek. Aukció - 2007

Bácskai fejek. Előszó: Bisztray-Balku Gyula. Szerkesztették: Hirn László és Szaulich Antal.
Baja, 1928. Corvin ny. 162 p. A címlapot rajzolta Zsombory József iparművész.
/Magyar Társadalmi Lexikon II./
"Ez a könyv egyesíti azok arcképét, akik Csonka Bácskában és Baja városában e nehéz időkben a közélet vezető egyéniségei ..."
Kiadói festett, illusztrált vászonkötésben. A kötés kissé laza. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 11 000 Ft.-