Bacskay Miklós Tivadar - Kereskedelmi vegyészet Aukció - 2009

Bacskay Miklós Tivadar - Kereskedelmi vegyészet Bevezetés az ipar, kereskedelem és a közhasználat által igényelt, gépek segítsége nélkül, vegyi úton előállítható szükségleti, élvezeti és fényüzési cikkek gyártásának titkaiba. Kereskedők, iparosok és magánosok használatára.
Összeállította - -.
(Bp., 1900.)  Bacskay M. Tivadar. 223 p. 3. kiadás.
A címlapon bélyegző: "Pfeifer Mano könyvkereskedés és antiquárium Budapest, Muzeumkörut 48 sz."
Korabeli  félvászon kötésben, gerincfelirattal.  A kötetben helyenként ceruzás aláhúzások és jelölések. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 000 Ft.-