AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Baedeker, Karl - Paris und Nord-Frankreich Aukció - 2009

Baedeker, Karl - Paris und Nord-Frankreich ... nebst den Eisenbahn-Routen vom Rhein und der Schweiz nach Paris.
Handbuch für Reisende. 6. Auflage.
Mit 2 Karten und 23 Plänen.
Coblenz, 1867. Baedeker. XXXVIII, 356 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
[A 23 litografált térképmellékletből kettő kihajtható.]

Kikiáltási ár: 5 000 --> 8 500 Ft.-
split