Bajza József - Összegyűjtött munkái 1-2. kötet. Aukció - 2005

Bajza József - Összegyűjtött munkái 1-2. kötet. Pesten, 1861-1862. Heckenast Gusztáv. 1 t. (acélmetszet, Bajza József portréja) 207 l. ; IV, 221 l. (1-2 köt. egyben) 2. bővített kiadás.
A kötet előzéklapján Tisza István autográf aláírása, címlapon a Tisza család geszti szárazbélyegzője, nemesi címerrel.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. A kötet néhány lapja foltos.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 13 000 Ft.-