Bajza József - - összegyűjtött munkái Aukció - 2006

Bajza József - -  összegyűjtött munkái Életrajzi bevezetéssel és jegyzetekkel sajtó alá rendezte
Badics Ferencz. 3. bőv. kiad. 1-6. köt.
Bp. 1899-1900. Franklin. 1 t. (acélmetszet, a költő arcképe),
363 l., 2 sztl. lev. ; 476 l., 2 sztl. lev.; 402 l., 1 sztl. lev. ; 612 l.,
; 404 l. ; 488 l.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 24 000 Ft.-