Baktay Ervin, dr. - A Pandzsáb Aukció - 2006

Baktay Ervin, dr. -  A Pandzsáb Az öt folyó országa.
Bp., [1937.] Franklin. 185 l., 1 sztl. lev. 24 t. (kétoldalas fotók) + 1 kihajtható térkép.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 14 000 Ft.-