Baktay Ervin dr. - A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Aukció - 2005

Baktay Ervin dr. - A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 70 képpel és 1 térképpel.
Bp., (1937), Franklin. 185 l., 1 sztl. lev. + 24 t., 1 térkép.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-