A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Baktay Ervin dr. - A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Aukció - 2005

Baktay Ervin dr. - A Pandzsáb. Az öt folyó országa. 70 képpel és 1 térképpel.
Bp., (1937), Franklin. 185 l., 1 sztl. lev. + 24 t., 1 térkép.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-