Baktay Ervin, dr. - Hindusztán Aukció - 2006

Baktay Ervin, dr. -  Hindusztán 55 képpel és két térképpel.
[Bp. 1938.] Franklin. 194 l., 1 sztl. lev., (térkép) 18 t. (kétoldalas fotók).
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Hibátlan példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 12 000 Ft.-