EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Balaton / Nógrády László - Háború a Balatonon Aukció - 2009

Balaton / Nógrády László - Háború a Balatonon Cserkészregény. A magyar Gyermektanulmányi Társaság által ajánlott ifjusági regény.
Bp., é. n., Táltos kiadás. 215 p, + 8 t., 2. kiadás.
A könyv borítóját és a kőnyomatos táblákat Muhits Sándor rajzolta.
Kiadói félvászon kötésben. A kötéstábla sarkai kopottak, a hátsó borító foltos. Az előzéklapon bejegyzések.

Kikiáltási ár: 1 800 --> 2 200 Ft.-