Balbo, Italo - Diadalmas szárnyak Aukció - 2009

Balbo, Italo - Diadalmas szárnyak A második olasz óceánrepülés. Ford.  Gáspár Miklós.
Bp., [1934], Franklin. 256 p. 32 t. 2 térk.
/A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára /
Kiadói aranyozott, félvászon-sorozatkötésben. Jó állapotban.
[A könyv szerepel  a "Tiltott Könyvek"  listáján, a fasiszta szellemű és szovjetellenes sajtótermékek  között.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-