A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Bálint Sándor - Egy magyar szentember Aukció - 2007

Bálint Sándor  -  Egy magyar szentember Orosz István önéletrajza. Kiadta: - -.
Bp., 1942. Budapesti Egyetem Magyarságtudományi Int. és  a Franklin T. 1 t. (kétoldalas), 210 p., 3 sztl. lev.
Kiadói, kopott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 13 000 Ft.-