Bálint Sándor - Egy magyar szentember Aukció - 2007

Bálint Sándor  -  Egy magyar szentember Orosz István önéletrajza. Kiadta: - -.
Bp., 1942. Budapesti Egyetem Magyarságtudományi Int. és  a Franklin T. 1 t. (kétoldalas), 210 p., 3 sztl. lev.
Kiadói, kopott félvászon kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 13 000 Ft.-