Bálint Sándor - Egy magyar szentember Aukció - 2009

Bálint Sándor - Egy magyar szentember Orosz István önéletrajza. Dedikált! "Molnár Józsefnek új magyar szakralizmus közös szolgálatában szeretettel Bálint Sándor"
Bp. (1942), Franklin-Társulat. 1 t. (Orosz István arcképe és kézírása), 210 p., 3 sztl. lev.
/Magyar Népi Írások /
Kiadói aranyozott félvászon kötésben. A könyvtest kissé laza, ettől eltekintve szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 22 000 Ft.-