EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bálint Sándor - Karácsony, húsvét, pünkösd Aukció - 2009

Bálint Sándor - Karácsony, húsvét, pünkösd A nagyünnepek hazai és közép-európai hagyományvilágából. Dedikált! "Molnár Ágnesnek szíves szeretettel 1980 húsvét Bálint Sándor"
Bp., 1976. Szent István Társulat. 403 p., 2. kiadás.
Kiadói vászonkötésben, sérült védőborítóban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 500 Ft.-