Balló Ede - Az olajfestés mestersége. Aukció - 2005

Balló Ede - Az olajfestés mestersége. Bp., 1925. Hornyánszky. 136 l., 3. bővített és javított kiadás.
Átkötött, felirat nélküli félvászon kötésben. A címlapon tulajdonosi név. Viseltes példány.
A kötet vonzerejét a festékanyagoknál és a restaurálásnál a tulajdonos által beírt széljegyzetek adják.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 6 000 Ft.-