Balmes [Jaime Luciano] - A gyakorlati ész. Arany könyvecske Aukció - 2006

Balmes [Jaime Luciano]  -  A gyakorlati ész. Arany könyvecske Pest, 1864. Szent István T. Emich Gusztáv. 102 l.
Korabeli vászonkötésben. Jó állapotban.
/Balmes, Jaime Luciano (1810-1848), pap, filozófus /

Kikiáltási ár: 3 000 --> 6 500 Ft.-