Bánhidi Antal - A Gerle 13 útja. Aukció - 2005

Bánhidi Antal - A Gerle 13 útja. - - utinaplója. 89 képpel és 2 térképpel.
Bp., [1934] Franklin. 201 l., 2 térkép + 24 t.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 5 500 Ft.-