A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Barabás Ábel - Petőfi. Aukció - 2008

Barabás Ábel - Petőfi. Bp., 1907. Franklin. 286 p. + 1 t. (Petőfi portré).
Az előzéklapon dedikált!
" Tivadar bátyámnak és Alicenek szeretettel a szerző 1907. okt. 21."
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. A kötéstáblán foltok.
[Barabás Ábel  (Verespatak, 1877- Kolozsvár, 1915.) irodalomtörténész. Számos Petőfi tanulmánya jelent meg német, angol és francia folyóiratokban.]

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-