Barabás Ábel - Petőfi. Aukció - 2008

Barabás Ábel - Petőfi. Bp., 1907. Franklin. 286 p. + 1 t. (Petőfi portré).
Az előzéklapon dedikált!
" Tivadar bátyámnak és Alicenek szeretettel a szerző 1907. okt. 21."
Kiadói aranyozott angolvászon kötésben. A kötéstáblán foltok.
[Barabás Ábel  (Verespatak, 1877- Kolozsvár, 1915.) irodalomtörténész. Számos Petőfi tanulmánya jelent meg német, angol és francia folyóiratokban.]

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-