Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán - A művészet története Aukció - 2007

Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takács Zoltán  -  A művészet története 176 egyszínű és 16 színes táblával.
Bp., 1939. Dante. 803 p. + 104 t. Lényegesen javított és bővített kiadás.
/Műveltség /
Kiadói aranyozott, zöld vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 500 Ft.-