Barátosi Balogh Benedek - Dai Nippon - Kelet csodái Aukció - 2007

Barátosi Balogh Benedek  -  Dai Nippon  -  Kelet csodái Bp., (1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. 472 p., 4 sztl. lev. (hirdetés) 5. kiadás, 103 képpel.
Kiadói festett, dombornyomású, aranyozott vászonkötésben, illusztrált előzékkel. Gerincén az aranyozás kissé kopott, a könyvtest hibátlan.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 500 Ft.-