Barátosi Balogh Benedek - Dai Nippon - Kelet csodái Aukció - 2006

Barátosi Balogh Benedek -  Dai Nippon - Kelet csodái Bp., (1906.) Magy. Kereskedelmi Közlöny. 472 l., 4 sztl. lev. (hirdetés)
5. kiadás 103 képpel.
Kiadói dombornyomású aranyozott vászonkötésben, illusztrált előzékkel. Gerincén az aranyozás kopott. Jó állapotban
[1903/4-ben tett keleti útját írja le a szerző. A cári Oroszország, Japán, Kína majd India partjai mellett a Szuezi csatornán keresztül tért haza. ]

Kikiáltási ár: 5 000 --> 12 000 Ft.-