Bársony István - Élőképek. Aukció - 2005

Bársony István - Élőképek. Bp., [1902] Athenaeum. 163 l.
Néhány cím a tartalomból: A legigazabb. Az a barom Bankó.
Felhők. Szól a halál-madár. Esti történet. A démon. stb.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Előzék és címlapján tulajdonosi név. Gerincén apró sérülés. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 5 500 Ft.-