A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Aukció - 2005

Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Képekkel díszítette Neogrády Antal.
Bp., 1900. Athenaeum. 178 l., 1 sztl. lev. + 25 tábla.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az első és hátsó szennylap hiányzik. Az előzéklap foltos, címlapon tulajdonosi nevek. A hátsó kötéstáblán vízfoltnyom. A könyvtest szép tiszta, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-