Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Aukció - 2005

Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Képekkel díszítette Neogrády Antal.
Bp., 1900. Athenaeum. 178 l., 1 sztl. lev. + 25 tábla.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az első és hátsó szennylap hiányzik. Az előzéklap foltos, címlapon tulajdonosi nevek. A hátsó kötéstáblán vízfoltnyom. A könyvtest szép tiszta, jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-