Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Aukció - 2008

Bársony István - Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal 22 tábla szövegközti illusztrációjával.
Bp., [1926] Athenaeum. 218 p., 1 sztl. lev., 2. átdolgozott kiadás.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-