Bársony István - Visszhang. Aukció - 2005

Bársony István - Visszhang. Elbeszélések.
Bp., 1903. Franklin. 165 l. + 16 t.
Neogrády Antal és Goró Lajos rajzaival.
/Szépirodalmi Könyvtár /
Tartalom: Borsa Józsi, Múlik a délibáb, Fekete vér.
Kiadói, kissé kopott vászonkötésben. A kötetben több helyen kölcsönkönyvtári és tulajdonosi bélyegző.

Kikiáltási ár: 1 600 --> 2 800 Ft.-