Bartók Lajos - Mohács után Aukció - 2009

Bartók Lajos - Mohács után Történeti dráma. Pap Henrik rajzaival.
Bp., [1898], Athenaeum. 46 p.
Szövegközti rajzokkal, keretdíszes címlappal és oldalakkal.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az előzéklapok foltosak. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-