Battlay Imre - A büntetendő kísérlet és a bevégzés Aukció - 2006

Battlay Imre  -  A büntetendő kísérlet és a bevégzés Kassa, 1892. Bernovits Gusztáv kő- és könyvnyomda. 509 l. + 3 sztl. lev.
A címlapon szerzői dedikáció (Czorda Bódog igazságügyi miniszteri államtitkárnak).
Kiadói vászonkötésben, a kötéstábla foltos és kopott állapotban.
Battlay Imre
(18431895) főügyész, jogi szakíró.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 000 Ft.-