A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Battlay Imre - A büntetendő kísérlet és a bevégzés Aukció - 2006

Battlay Imre  -  A büntetendő kísérlet és a bevégzés Kassa, 1892. Bernovits Gusztáv kő- és könyvnyomda. 509 l. + 3 sztl. lev.
A címlapon szerzői dedikáció (Czorda Bódog igazságügyi miniszteri államtitkárnak).
Kiadói vászonkötésben, a kötéstábla foltos és kopott állapotban.
Battlay Imre
(18431895) főügyész, jogi szakíró.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 9 000 Ft.-