Békefi Remig - A Debreczeni ev. ref. főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Aukció - 2005

Békefi Remig - A Debreczeni ev. ref. főiskola XVII. és XVIII. századi törvényei. Bp., 1899. MTA. (Hornyánszky ny.) 177 l., 1 sztl. lev. + 2 lev. (jegyzetlap)
A kötetben tulajdonosi név, a szöveg több helyen aláhúzott.
Aranyozott bőrkötésben, Varjas Pál debreceni könyvkötő műhelyéből. Eredeti borító a kötetben. Viseltes példány, a gerincnél szúnyomok.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-