A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Békés Vármegye Aukció - 2006

Békés Vármegye Szerkesztő Márkus György. Előszó vitéz sarkadi Márky Barna dr.
Személyi adattárat összeállították Horacsek György és Nyers István.
Bp., (1936.)  Békésvármegye Monográfiája Szerk. 812 l. + 20 t. fotó (lapszámozáson belül)
Szövegközti ábrákkal, térképpel és táblázatokkal gazdagon illusztrált.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a vármegye dombornyomásos címerével.
Az első és hátsó előzék hiányzik. Kissé kopott állapotban.
A kötetben egy helyen nyomdahiba (lapszámcsere).

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 000 Ft.-