Békés Vármegye Aukció - 2006

Békés Vármegye Szerkesztő Márkus György. Előszó vitéz sarkadi Márky Barna dr.
Személyi adattárat összeállították Horacsek György és Nyers István.
Bp., (1936.)  Békésvármegye Monográfiája Szerk. 812 l. + 20 t. fotó (lapszámozáson belül)
Szövegközti ábrákkal, térképpel és táblázatokkal gazdagon illusztrált.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, a vármegye dombornyomásos címerével.
Az első és hátsó előzék hiányzik. Kissé kopott állapotban.
A kötetben egy helyen nyomdahiba (lapszámcsere).

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 000 Ft.-