AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Békés vármegye. Aukció - 2005

Békés vármegye. Szerk.: Márkus György, Sajtó alá rendezte: Madarász Gyula.
Bp., 1936. Békésvármegye Monográfiája szerkesztősége. 812 l.,
(szövegközti 20 t. fotó illusztrációval).
A kötetben két helyen lapszámozási nyomdahiba (649, 674).
Kiadói aranyozott, a vármegye címerével díszített vászonkötésben. Gerince kopott, a hátsó szennylap pótolt. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 7 500 Ft.-
split