A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Bendefy László, dr. - Kummagyaria. Aukció - 2009

Bendefy László, dr. - Kummagyaria. A kaukázusi magyarság története  Kr. u. 400-1400-ig.
Bp., 1941. Cserépfalvi. 124 p., 2 sztl. lev. + 2 t.
Szövegközti térképvázlatokkal és ábrákkal illusztrált.
A védőborító képe egy kuma-kubánvidéki ősi sírszobrot, úgynevezett "kamennája babát" ábrázol.
Kiadói vászonkötésben, eredeti, kicsit sérült védőborítóban.
A kötet előzéklapja hiányzik, a kötéstábla verzóján exlibris. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 6 500 Ft.-