Benedek Elek - Galambok Aukció - 2006

Benedek Elek  -  Galambok Elbeszélések fiatal leányoknak.
Bp., 1912. Athenaeum. 209 l., 1 sztl lev., 3. kiadás.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A kötetben tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-