Benedek Elek - Galambok. Aukció - 2005

Benedek Elek - Galambok. Elbeszélések fiatal lányoknak.
Bp., 1898. Athenaeum. 209 l., 1 sztl. lev.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Címlapján kisebb sérülés, a kötet utolsó lapjain apró folt. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-