Benedek Elek - Testamentum és hat levél. Aukció - 2008

Benedek Elek - Testamentum és hat levél. Bp., é. n. (Markovits és Garai) Az iró tulajdona. 95 p. 2. kiadás.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Festett lapéllel Leszik Károly könyvkötészetéből. A címlapon tulajdonosi név. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 6 500 Ft.-