Beöthy Zsolt - A magyar irodalom kis-tükre Aukció - 2007

Beöthy Zsolt  -  A magyar irodalom kis-tükre Szellemi életünk fejlődésének áttekintése. 2. bővített kiadás. Dedikált!
"Kedves tanítványának Fetsch Arankának Bpest, 1903. jun 7. "
Bp., 1900. Athenaeum. 225 p., 2 sztl. lev.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, keretléces lapokkal, eredeti tokban. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-