A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Beöthy Zsolt - A magyar irodalom kis-tükre Aukció - 2007

Beöthy Zsolt  -  A magyar irodalom kis-tükre Szellemi életünk fejlődésének áttekintése. 2. bővített kiadás. Dedikált!
"Kedves tanítványának Fetsch Arankának Bpest, 1903. jun 7. "
Bp., 1900. Athenaeum. 225 p., 2 sztl. lev.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, keretléces lapokkal, eredeti tokban. Megkímélt példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 8 500 Ft.-