Berzeviczy Albert - A tájképfestés a XVII. században. Aukció - 2005

Berzeviczy Albert - A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910. MTA. (Hornyánszky ny.) 220 l., 2 sztl. lev.
/MTA Kiadó Váll. Új folyam 1908 - 1910. cyclus /
Kiadói angolvászon kötésben, a kötéstábla foltos. Javított példány.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 6 500 Ft.-