Biblia / Klasszikus Arany Biblia Aukció - 2007

Biblia /  Klasszikus Arany Biblia Az üdvnek ó-és új-szövetségi történelme rendszeres előadásban.
Írták: Dedek Crescens Lajos és Hock János.
Előszó: Vaszary Kolos és Császka György. 1-2. kötet.
Lipcse-Bp.-Bécs, (1897), Herzig Miksa. 5 sztl. lev., III, 268 p. + 61 színes t. (chromolithografia, feliratozott hártyapapírral) ;  5 sztl. lev., III, 270 p. + 65 színes t. (chromolithografia, felirat nélküli hártyapapírral). Az illusztrációk klasszikus mesterek bibliai tárgyú festményei után készültek.
Kiadói aranyozott, domborított, félbőr díszkötésben, eredeti védőtokban. Megkímélt szép példány. A második kötetben néhány hártyapapír sérült és a színes táblára tapadt.

Kikiáltási ár: 120 000 --> 150 000 Ft.-