Biblia Sacra. Aukció - 2008

Biblia Sacra. ...Vulgatae editionis Sixti V. Pontificis Max. jussu recognita, et Clementis VIII. Auctoritate edita, versiculis distincta, et ad singula Capita Argumentis aucta, pluribusque imaginibus, ad historiarum notitiam politissime elaboratis, Ornata: Indiceque epistolarum, & Evangeliorum locupletata.
Venetiis, 1690.  N. Pezzana. 11 sztl. lev. 998 p. + 26 (index).
255 szövegközti fametszettel illusztrált. A címlapon tulajdonosi bejegyzés 1700-ból. A kötéstábla verzóján sérült exlibris. Egy metszet kézzel szinezett. Korabeli restaurált, bordázott bőrkötésben.

Kikiáltási ár: 120 000 Ft.-