AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bicsérdi Béla - Az élet könyve és a gondolaterők hatalma Aukció - 2006

Bicsérdi Béla  -  Az élet könyve és a gondolaterők hatalma Számos étrenddel és több száz gyakorlati példával. 1-2 kötet.
Arad, (1928.) Aradi Hírlap Ny. 708 l., X, (tartalomjegyzék) ; 711 - 1064 l. (folyamatos lapszám).
Hozzá tartozik:
- -   A halál legyőzése. Az életnek évszázadokig terjedhető meghosszabbítása (Makrobiótika).
A vénülés és az összes betegségek leküzdése minden életkorban kizárólag természetes úton.
Bp., 1938. Mojsza János ny. 292 l.  Számos fejezettel bővített 4. kiadás.
Cimlapon a szerző autográf aláírása.
Mindhárom kötet egységes, korabeli, felirat nélküli fekete vászonkötésben, helyenként foltos lapokkal.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 30 000 Ft.-
split