A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Bicsérdi Béla - Az élet könyve és a gondolaterők hatalma Aukció - 2006

Bicsérdi Béla  -  Az élet könyve és a gondolaterők hatalma Számos étrenddel és több száz gyakorlati példával. 1-2 kötet.
Arad, (1928.) Aradi Hírlap Ny. 708 l., X, (tartalomjegyzék) ; 711 - 1064 l. (folyamatos lapszám).
Hozzá tartozik:
- -   A halál legyőzése. Az életnek évszázadokig terjedhető meghosszabbítása (Makrobiótika).
A vénülés és az összes betegségek leküzdése minden életkorban kizárólag természetes úton.
Bp., 1938. Mojsza János ny. 292 l.  Számos fejezettel bővített 4. kiadás.
Cimlapon a szerző autográf aláírása.
Mindhárom kötet egységes, korabeli, felirat nélküli fekete vászonkötésben, helyenként foltos lapokkal.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 30 000 Ft.-